Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseosr/domains/opinie-o-firmach.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
EDF Toruń S.A. - OPINIE O FIRMACH

EDF Toruń S.A.

EDF zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług energetycznych – jest toruńskim dostarczycielem ciepłej wody i energii elektrycznej do domów jednorodzinnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji. EDF to właściciel sieci ciepłowniczych oraz elektrociepłowni gazowej.


Adres:

ul. Ceramiczna 6
87-100 Toruń


Dane kontaktowe:

tel. 56 659 46 66
e-mail: edftorun@edf.pl

http://www.edftorun.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 870245080
NIP: 879 017 06 62
KRS: 0000021671

Kowalski Robert Piotr – prezes

3 thoughts on “EDF Toruń S.A.”

  1. Świetna strona internetowa, wszystkiego można się dowiedzieć odnośnie przyłączy, cen i warunków. Kontakt telefoniczny także dobry.

  2. Bardzo pomocna obsługa – wyjaśnili mi, czego potrzebuję, żeby podłączyć nowy budynek do sieci i pomogli w dobraniu odpowiedniej oferty.

  3. Pracowałam w BOKu przez kilka miesięcy. W pracy dobra atmosfera, wypłata na czas. Klienci bywali trudni w obsłudze, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić i gdyby nie przeprowadzka, to zostałabym tam na dłużej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.