Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseosr/domains/opinie-o-firmach.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Firma Cateringowa „Pankowski” - OPINIE O FIRMACH

Firma Cateringowa „Pankowski”

Firma ,,Pankowski” od ponad dwudziestu lat dostarcza klientom szeroką ofertę cateringową. Firma zajmuje się dostarczaniem posiłków na konferencje i spotkania biznesowe, a także do biur. Przygotowuje catering na Pierwsze Komunie, Boże Narodzenie, dania na pikniki grillowe, oferuje także przygotowanie paczek świątecznych ze słodyczami.


Adres:

ul. Fordońska 430
85-790 Bydgoszcz


Dane kontaktowe:

tel. 52 344 07 97
e-mail: biuro@pankowski.com.pl

http://pankowski.com.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 092304406
NIP: 967-000-10-70

3 thoughts on “Firma Cateringowa „Pankowski””

  1. zamawiałam catering na Boże Narodzenie od Pankowskiego. Dania były gotowe na czas, smaczne i pożywne. Szczególnie mięsa są godne polecenia.

  2. Znakomite i ładnie podane jedzenie. Pracownicy bardzo dbają o szczegóły, obsługa bez zarzutu. Zamawiam catering na imprezy firmowe i szczerze go polecam.

  3. Najlepszy catering w Bydgoszczy! Pyszne jedzenie i świetna obsługa. Często zamawiam od nich jedzenie na święta i rodzinne imprezy i nigdy się nie zawiodłam.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.