Firma Fotograficzno-Wydawnicza Photo Studio WM

Agencja Reklamy Photo WM to firma o bardzo szerokiej ofercie – wykonuje różne rodzaje fotografii, między innymi zdjęcia dokumentacyjne i reklamowe, a jej specjalnością są zdjęcia lotnicze i podwodne. Świetnie wyposażone studio fotograficzne pozwala zrealizować nawet najtrudniejsze projekty, a dział graficzny ma duże możliwości w zakresie obróbki i przygotowania materiałów do druku. Photo Studio WM realizuje również niskonakładowe wydruki książek, folderów i broszur.


Adres:

ul. Długa 8
87-100 Toruń


Dane kontaktowe:

tel. (56) 621 03 58
e-mail: biuro@photowm.pl

http://www.photowm.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 005740411
NIP: 879-01-73-465

Najder Maciej

3 myśli na temat “Firma Fotograficzno-Wydawnicza Photo Studio WM

  1. Vienna Odpowiedz

    Niedawno potrzebowałam nowych katalogów dla mojego sklepu i zleciłam ich przygotowanie i druk Agencji Photo. Panowie, z którymi współpracowałam, podeszli do tematu bardzo profesjonalnie i zadbali o wszystkie detale. Katalogi są przejrzyste i czytelne, wydrukowane na dobrej jakości papierze, więc jestem zadowolona z pracy Agencji.

  2. Blaisse Odpowiedz

    Świetna firma, zdecydowanie najlepsza ze wszystkich, z którymi współpracowałem przy druku materiałów reklamowych. Wysoka jakość i dobra obsługa klienta, nie ma na co narzekać.

  3. Harieta Odpowiedz

    Zamówiłam w tej firmie wydruk broszur reklamowych dla mojego sklepu. Broszury miały dokładnie taki kolor jak na zdjęciu, a całość była bardzo dopracowana. Na pewno jak będę potrzebowała więcej broszur to zgłoszę się do Photo Studio.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *