Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseosr/domains/opinie-o-firmach.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Hani - Grzegorz Haniaczyk - OPINIE O FIRMACH

Hani – Grzegorz Haniaczyk

Sprzedaż i wynajem przyczep to podstawowa usługa oferowana przez firmę HANI. HANI zajmuje się także produkcją plandek do naczep i przyczep oraz naprawami pojazdów. Wśród zadań, których się podejmuje, wymienia się również montaż haków holowniczych.


Adres:

ul. Wiejska 132 B
87-822 Włocławek


Dane kontaktowe:

tel. 54 236-90-89
e-mail: wloclawek@haniprzyczepy.pl

http://haniprzyczepy.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 910319929
8881440506

Haniaczyk Grzegorz

3 thoughts on “Hani – Grzegorz Haniaczyk”

  1. Wynajmowałem przyczepkę do przewozu mebli i glebogryzarkę na wiosnę do ogrodu. Hani dał najlepsze ceny i nie musiałem się martwić o nic.

  2. Miałem z tą firmą do czynienia już kilka razy i wrażenia były zawsze pozytywne. Kupowałem przyczepkę i wypożyczałem sprzęt ogrodniczy, a zimą skorzystałem z oferty wyjazdu w góry. Mają dobrą organizację i widać, że dbają o szczegóły, bo nawet marudnym dzieciakom wyjazd bardzo się spodobał i nie nudziliśmy się nawet przez chwile.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.