Hurtownia Książek KODEKS

Hurtownia Książek KODEKS zajmuje się sprzedażą literatury specjalistycznej z zakresu informatyki, prawa, medycyny, humanistyki oraz nauk ścisłych. Firma obsługuje wiele bibliotek i ośrodków akademickich na terenie całego kraju. Posiada trzy księgarnie tradycyjne oraz księgarnię internetową.


Adres:

ul. Długa 63
85-034 Bydgoszcz


Dane kontaktowe:

tel. (52) 349 43 84
e-mail: bok@kodeks.net.pl

www.kodeks.net.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 091183314
NIP: 9531014436

Pultyn Bogdan – właściciel

4 myśli na temat “Hurtownia Książek KODEKS

 1. Jędrzej Odpowiedz

  Kupowałem w tej księgarni książki potrzebne do napisania pracy doktoranckiej z ekonomii. Nigdzie nie mogłem ich znaleźć w normalnej cenie, a w Kodeksie znalazłem wszystko, czego potrzebowałem i do tego w promocji.

 2. Klient Odpowiedz

  Bardzo dobra księgarnia, polecam każdemu. Zaglądałem do niej regularnie przez całe studia (prawo) i kupiłem tam sporo potrzebnych mi książek.

 3. MidnightTea Odpowiedz

  Uwielbiam historię sztuki i architekturę,a w tej księgarni zawszę znajdę coś interesującego. Ceny nie są złe, zwłaszcza jak na bardziej specjalistyczną literaturę, więc co miesiąc kupuję nową ksiązkę.

 4. Przyszły prawnik Odpowiedz

  studiuję prawo, więc musiałem w końcu zajrzeć do tej księgarni. Mieli wszystkie wymagane książki na studia, często udawało mi się też załapać na jakąś promocję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *