KNOPF – producent drzwi

Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne w życiu każdego człowieka. Jest to – jakby nie patrzeć – jedna z pierwszych koniecznych do zaspokojenia potrzeb. Dlatego też KNOPF dokłada wszelkich starań, by tę potrzebę zaspokoić, oferując najwyższej jakości drzwi wejściowe zapewniające ochronę mienia w czasie, gdy jest się poza domem, jak i bezpieczeństwo swoje oraz swojej rodziny, gdy wypoczywa się po ciężkim dniu pełnym wyzwań. By zawsze być o krok do przodu przed wszystkimi przeciwnościami losu, korzystają oni z nowoczesnych technologii oraz wszelkich nowinek technicznych, jakie tylko mogą pomóc im w tym zadaniu.

Oczywiście nie oferują jedynie drzwi wejściowych – w ich asortymencie znalazły się także drzwi pokojowe i wewnętrzne, przy których tworzeniu na równi stawiane były wytrzymałość, jak i niebanalny wygląd wyróżniający się na tle setek innych modeli. W ich propozycji znalazły się między innymi znane i lubiane ze względu na swój styl drzwi ramowe, jak również charakteryzujące się nowoczesnym wyglądem drzwi płytowe.

To, co wyróżnia firmę KNOPF to z całą pewnością ich system „Just in time”, który jest niczym innym jak gwarancją tego, iż zamówione przez klienta drzwi pojawią się u niego w możliwie najkrótszym czasie. Nie odbija się to jednak na ich jakości – wręcz przeciwnie! Mimo krótkiego czasu przygotowania i wyznaczonego z góry terminu zapewniają oni indywidualne podejście do każdego projektu, tworząc tym samym produkt najwyższej jakości.

Adres:

Skłodowskiej-Curie 8/10, 95-200 Pabianice


Dane kontaktowe:

knopf.com.pl
e-mail:  biuro@knopf.com.pl

Tel: + 48 668 608 987