Pracownia Projektowania i Nadzoru Budowlanego S.C. „Projbud”

Firma Projbud od roku 1998 zajmuje się projektowaniem budynków przemysłowych i magazynowych oraz konstrukcji budowlanych dla firm z Inowrocławia i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Dynamiczny rozwój firmy oraz inwestycje w pracowników i oprogramowanie pozwalają na świadczenie kompleksowych usług w zakresie: tworzenia nowych projektów, modernizacji istniejących obiektów oraz przeprowadzania analiz i ekspertyz budowlanych.


Adres:

ul. Poznańska 93/13
88-100 Inowrocław


Dane kontaktowe:

kom. 601 665 950
tel./fax +48 (52) 3523510
e-mail: b.scinski@post.pl

http://www.projbud-ino.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 340743143
NIP: 5561608351

2 myśli na temat “Pracownia Projektowania i Nadzoru Budowlanego S.C. „Projbud”

  1. Adalbert Odpowiedz

    Po zmianie profilu działania firmy potrzebowałem przebudowy i rozbudowy dotychczasowych magazynów. Pracownicy Projbudu całkiem szybko przeprowadzili analizy starych budynków i przygotowali projekt zmian i nowego magazynu. Niedawno skończyli prace i wszystko już działa jak powinno, a ja jestem zadowolony ze współpracy.

  2. Benny Odpowiedz

    Dzięki Projbud uniknąłem złej inwestycji. Zamówiłem ekspertyzę budynku, który miał mi służyć za magazyn. Właściciel twierdził, że wszystko jest w porządku, ale eksperci powiedzieli, że nie ma szans, żeby wjeżdżały tam tiry na załadunek. Lepiej wydać trochę kasy na sprawdzenie całości niż później żałować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *