Skalium

Skalium to firma specjalizująca się w optymalizacji kampanii Google Ads przy użyciu optymalizatora CPC. Dzięki innowacyjnym metodom w efekcie podejmowanych działań koszty reklam mogą spaść o połowę, a liczba kliknięć wzrosnąć o 100%. W ramach współpracy wielu klientów odnotowało zwiększenie zwrotu nakładów na reklamę (ROAS) od kilkuset do nawet 2000%.

Eksperci szczegółowo analizują opinie o firmie, a także dotychczasowe działania na rzecz licznych przedsiębiorstw, co umożliwia dostosowywanie oferty do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynkowych. Przygotowane pakiety usług pozwalają na skorzystanie z audytu, narzędzi do monitorowania postępów, a także raportowania cyklicznego i optymalizacji reklam – również w przypadku darmowych kont  użytkowników. Na rzecz klientów wybierających pełną obsługę w abonamencie zespół doświadczonych specjalistów dodatkowo opracowuje i wdraża strategię kampanii, a także zajmuje się jej dalszym prowadzeniem. Dzięki naszemu doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych technologii zoptymalizujemy Twoją kampanię Google Ads.

Każda opinia o naszej firmie pomaga w jej dalszym rozwoju i świadczeniu najwyższej jakości usług na rzecz dotychczasowych oraz przyszłych klientów. Jeżeli już współpracowałeś ze Skalium, podziel się swoimi doświadczeniami.

Kontakt:

kontakt@skalium.com

Strona:

skalium.com

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *