Firma Świt Bramy Kraty Rolety Zewnętrzne

ŚWIT to toruński producent rolet zewnętrznych. Działania swoje kieruje nie tylko do firm, ale i do klientów indywidualnych. Obok produkcji, wśród zadań wymienia się sprzedaż i montaż rolet zewnętrznych oraz serwis – bram, okien i stolarki aluminiowej.


Adres:

ul. Pod Dębową Górą 25/27
87-100 Toruń


Dane kontaktowe:

tel. (056) 650 93 95
e-mail: biuro@firmaswit.pl

http://firmaswit.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 870014511
NIP: 956-000-39-90

Niedbalski Dariusz

4 thoughts on “Firma Świt Bramy Kraty Rolety Zewnętrzne”

  1. Kupiłam w tej firmie nową bramę garażową i drzwi wejściowe z montażem, a przy okazji panowie zajęli się też serwisem okna uszkodzonego w czasie burzy. Okno znowu się ładnie domyka i nie przecieka! Drzwi zamontowali bez problemu, a brama chodzi gładko i do tego kolorem pasuje mi do całej stolarki :] Bardzo polecam.

  2. GoodFather

    Trzy lata temu zmieniałem wszystkie okna w domu i drzwi zewnętrzne. Inwestycja była spora, ale opłacalna, bo od tamtej pory mniej wydajemy na ogrzewanie. Pracownicy ze Świtu pomogli mi dobrać okna i doradzili, żeby wybrać 3-szybowe – teraz w domu zimą jest o wiele cieplej i skończyły się przeciągi.

  3. Nareszcie mam drzwi do garażu, które się notorycznie nie zacinają. Wcześniej wymieniałam baterie, piloty i inne i nic, a tu wszystko chodzi ładne i cichutko.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top