Centrum Chirurgiczne – Chirurgia plastyczna Bieńkowski spółka z o.o.

Klinika Bieńkowski zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, ginekologii estetycznej, jak i ortopedii. Zabiegi wykonywane są w ramach NFZ, jak również odpłatnie. W klinice można wykonać takie zabiegi jak usunięcie żylaków, rekonstrukcja piersi, odsysanie tkanki tłuszczowej, czy korekta nosa.


Adres:

ul. Drawska 1
85-701 Bydgoszcz


Dane kontaktowe:

tel. +48 (52) 361-69-10
e-mail: kontakt@wbienkowski.pl

http://www.chirurgiaplastycznabydgoszcz.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 093118686
NIP: 554-25-26-422

5 thoughts on “Centrum Chirurgiczne – Chirurgia plastyczna Bieńkowski spółka z o.o.”

  1. W zeszłym roku byłam w tej klinice na korekcie nosa, nie zostały po tym żadne blizny, a mój nos nareszcie pasuje do reszty twarzy. szczerze polecam 🙂

  2. Jestem po operacji usunięcia żylaków. Moje nogi po latach znowu wyglądają ładnie i nie wstydzę się ich już zakładając krótsze spódnice bez kryjących rajstop. Nogi nie są idealne, ale i tak dzięki operacji wróciła mi pewność siebie i czuję się o wiele lepiej wychodząc gdzieś w czymś innym niż spodnie.

  3. Po zabiegu na powiekach odmłodniałam! Nareszcie wyglądam na swój wiek, a wcześniej opadające powieki przez całe late mocno mnie postarzały. Opieka w klinice super, personel jest bardzo miły i wszystko dobrze tłumaczy.

  4. Fantastyczna klinika ze świetnym personelem i dobrym podejściem do ludzi. Dzięki nim znowu czuję się piękna 🙂

  5. Super klinika i profesjonalna obsługa. Dopiero tu lekarze diagnozowali u mnie krzywą przegrodę nosową i zalecili operację. Dzięki temu lepiej oddycham i nawet nie chrapię!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top