Vigran sp. z o.o.

Vigran to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży automatyki. Zajmuje się projektowaniem oraz wdrażaniem systemów sterowania. Proponuje klientom także konsultacje i doradztwo techniczne oraz tworzenie ekspertyz technicznych. Vigran to również usługi serwisowe i konserwacyjne. Firma kieruje rozwiązania automatyki dla przedsiębiorstw z branży chemicznej, budowlanej czy hutniczej.


Adres:

ul. Toruńska 222
87-805 Włocławek


Dane kontaktowe:

tel. +48 (54) 427-01-70
e-mail: vigran@vigran.pl

http://www.vigran.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 910503136
NIP: 888-000-55-01
KRS: 0000653305

Kryger Grzegorz Henryk – prezes
Stasikowski Wiktor Józef – wiceprezes
Iwański Andrzej Waldemar – wiceprezes

3 thoughts on “Vigran sp. z o.o.”

  1. Od paru miesięcy testujemy oprogramowanie dedykowane, stworzone z myślą o potrzebach naszej firmy. Specjaliści z Vigran podeszli do tematu profesjonalnie i rzetelnie, wszystko działa bez większych problemów, a wsparcie, zgodnie z informacjami na stronie, jest rzeczywiście całodobowe.

  2. Bardzo profesjonalna firma, współpraca z nimi to przyjemność. Dzięki nim nowy oddział mojej firmy działa o wiele sprawniej, niż początkowo zakładałem.

  3. Doświadczona firma, fachowi doradcy. Byłem nastawiony na inne rozwiązania, ale pracownik przekonał mnie że inny system będzie działał sprawniej i teraz jestem zadowolony, że go posłuchałem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top