Pracownia Projektowania i Nadzoru Budowlanego S.C. „Projbud”

Firma Projbud od roku 1998 zajmuje się projektowaniem budynków przemysłowych i magazynowych oraz konstrukcji budowlanych dla firm z Inowrocławia i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Dynamiczny rozwój firmy oraz inwestycje w pracowników i oprogramowanie pozwalają na świadczenie kompleksowych usług w zakresie: tworzenia nowych projektów, modernizacji istniejących obiektów oraz przeprowadzania analiz i ekspertyz budowlanych.


Adres:

ul. Poznańska 93/13
88-100 Inowrocław


Dane kontaktowe:

kom. 601 665 950
tel./fax +48 (52) 3523510
e-mail: b.scinski@post.pl

http://www.projbud-ino.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 340743143
NIP: 5561608351

2 thoughts on “Pracownia Projektowania i Nadzoru Budowlanego S.C. „Projbud””

  1. Po zmianie profilu działania firmy potrzebowałem przebudowy i rozbudowy dotychczasowych magazynów. Pracownicy Projbudu całkiem szybko przeprowadzili analizy starych budynków i przygotowali projekt zmian i nowego magazynu. Niedawno skończyli prace i wszystko już działa jak powinno, a ja jestem zadowolony ze współpracy.

  2. Dzięki Projbud uniknąłem złej inwestycji. Zamówiłem ekspertyzę budynku, który miał mi służyć za magazyn. Właściciel twierdził, że wszystko jest w porządku, ale eksperci powiedzieli, że nie ma szans, żeby wjeżdżały tam tiry na załadunek. Lepiej wydać trochę kasy na sprawdzenie całości niż później żałować.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top