Dual Color Sp. z o.o.

Dual Color zajmuje się projektowaniem gier i aplikacji na urządzenia mobilne. W swojej ofercie ma również tworzenie ilustracji medycznych do książek, robienie filmów reklamowych oraz prezentacji 2D i 3D. Jej oferta obejmuje również budowanie identyfikacji wizualnej firm, w tym logotypów, wizytówek i stron internetowych.


Adres:

ul. Jackowskiego 1 lok. 2
85-232 Bydgoszcz


Dane kontaktowe:

tel. kom. 607 545 266
e-mail: kontakt@dualcolor.pl

http://dualcolor.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 363748830
NIP: 9671371455
KRS: 0000602930

5 thoughts on “Dual Color Sp. z o.o.”

  1. Firma zajmowała się wykonaniem ilustracji do mojej książki. Rysunki są profesjonalne, zgodne z wymaganiami i nie było problemu przy wprowadzaniu drobnych poprawek, więc jestem zadowolona ze współpracy.

  2. Zamówiłem w tej firmie projekt logo i wizytówki dla mojej firmy, a potem całą stronę internetową. Współpraca bez zarzutu, a z efektu końcowego jestem bardzo zadowolony. Projekty są pomysłowe, ale proste, nie przekombinowane.

  3. Dostałam kilka świetnych ilustracji do prezentacji na konferencję. Graficy stanęli na wysokości zadania i efekt był nawet lepszy, niż oczekiwałam.

  4. Współpraca z tą firmą układa się świetnie. Ludzie z wiedzą i pasją, a do tego mnóstwem pomysłów. Każdy projekt wyszedł bardzo dobrze.

  5. Zleciłam wykonanie rysunków naukowych do swojej pracy magisterskiej (kierunek biologia). Sama nie mam talentu, a promotor wymagał ilustracji. Wszystko zostało narysowane według schematu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top