DURCON Company of Poland Sp. z o.o.

DURCON Company of Poland Sp. z o.o. funkcjonująca w granicach naszego kraju od 1998 roku. Zajmuje się produkowaniem wyposażenia laboratoryjnego, mebli kuchennych i łazienkowych oraz mebli metalowych. Należy do amerykańskiej grupy DURCON Incorporated z siedzibą w Teksasie. Firma obsługuje klientów europejskich i w krajach WNP.


Adres:

ul. Ceglana 10
87-100 Toruń


Dane kontaktowe:

tel. (56) 659 98 05-06
fax (56) 659 98 07
e-mail: durcon@durcon.com.pl

www.durcon.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 870626148
NIP: 9561916209
KRS: 0000063310

4 thoughts on “DURCON Company of Poland Sp. z o.o.”

  1. Rewelacja! Zamówiliśmy blaty kuchenne, podłogi i obudowę kominka – jestem zachwycona jakością materiałów i wykonania. Firma ma świetne podejście do klientów, byłam bardzo miło zaskoczona poziomem obsługi i profesjonalizmem.

  2. Trochę sie obawiałam,że ładny projekt nie będzie już tak ładnie wyglądać po zrealizowaniu, ale okazało się, że całość wyszła dokładnie tak, jak miała. Łazienka po remoncie wygląda fantastycznie

  3. Przyszliśmy z własnym projektem, który uważaliśmy za całkiem niezły, a na miejscu pokazano nam, że może być jeszcze lepszy. Poprawki do projektu i jego realizacja – pierwsza klasa. Widać, że w firmie pracują ludzie z pasją i zaangażowaniem. Na pewno jeszcze tam wrócę.

  4. Zadowolony

    Jesteśmy zadowoleni z jakości produktów i usług firmy Durcon (zamawialiśmy do firmy blaty robocze). Mimo iż na stronie jest napisane, że terminy realizacji zleceń mogą być różne to bardzo szybko produkt był już na miejscu. Na plus także to, że firma zapewnia serwis.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top