Baby Stars – Sklep z artykułami dla dzieci i niemowląt

Sklep internetowy baby-stars.pl to firma zrodzona z potrzeby zapewnienia dzieciom najwyższej jakości artykułów. Dostrzegając braki w dostępności wysokojakościowych produktów adresowanych do najmłodszych, właścicielka baby-stars.pl stworzyła markę, która ma za zadanie zaoferować wszystko to, czego potrzeba dzieciom. Swoistą podstawą funkcjonowania tej firmy jest chęć tworzenia bezpiecznych produktów. Udało się to uzyskać poprzez produkcję większości asortymentu w Polsce, a konkretniej – w niewielkiej pracowni krawieckiej w Tarnowskich Górach.

Oferowany przez sklep asortyment kierowany jest głównie do najmłodszych dzieci. Rodzice znajdą tu wszystko, co powinna zawierać w pełni wyposażona wyprawka dziecięca. Jednak to nie wszystko. Stale poszerzający się asortyment obejmuje również produkty dla przedszkolaków. Wszak oni również zasługują na wszystko, co najlepsze.

Baby Stars to przede wszystkim ogromna pasja. Pasja do spełniania dziecięcych marzeń każdego dnia. Każdy klient jest inny, każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Pracownicy tej firmy doskonale zdają sobie z tego sprawę, co znajduje odzwierciedlenie w stale poszerzającym się gronie klientów, których, mimo stosunkowo krótkiej działalności, Baby Stars ma wielu w całym kraju. Warto na własne oczy przekonać się, co aktualnie mają w swojej ofercie.

Adres:

Lipowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry


Dane kontaktowe:

www.babystars.pl

e-mail: sklep@babystars.pl

Tel: 512 020 322

Scroll to Top