BARAS – kosiarki i traktory ogrodowe

Baras jest firmą dostarczającą od wielu lat najwyższej jakości sprzęt ogrodniczy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm czy jednostek administracyjnych. To największy w Polsce autoryzowany dealer traktorków ogrodowych tak uznanych marek jak Stiga, AL-KO, Wolf Garten, Cub Cadet czy Murray. To co wyróżnia firmę Baras to fakt, iż oprócz najwyższej jakości sprzętu, klienci znajdą tu również profesjonalny i doświadczony serwis, który upora się z każdą usterką. Warto podkreślić, iż firma ta posiada autoryzację serwisu Briggs&Stratton, dzięki czemu wykonują zarówno naprawy pogwarancyjne, jak i gwarancyjne urządzeń tej marki.

Celem nadrzędnym firmy jest traktowanie każdego klienta indywidualnie i spełnianie jego oczekiwać w stosunku do poszukiwanego sprzętu. Pomogą w tym wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści, którzy na podstawie rozmowy oraz poznania potrzeb pomogą wybrać maszynę wzorowo wywiązującą się z powierzonych jej zadań. Co ważne, niezależnie od tego, czy klient decyduje się na zakup nowego, czy też używanego urządzenia – każde z nich przechodzi gruntowną kontrolę przed sprzedażą. W przypadku maszyn używanych elementy wykazujące zużycie są natychmiast wymieniane na ich nowe odpowiedniki.

Firma Baras dostarczy Ci tego, czego potrzebujesz do pielęgnacji swojego ogrodu lub terenów zielonych. Aktualną ofertę znajdziesz na ich stronie internetowej.

Adres:

Szkolna 22A, 99-140 Świnice Warckie


Dane kontaktowe:

baras.pl
e-mail: kbaras@o2.pl

Tel: 609 223 040

Scroll to Top