Szkoła Języka Angielskiego Online Dla Dzieci AllRight.com

Jesteśmy międzynarodową szkołą języka angielskiego dla dzieci AllRight.com. Prowadzimy zajęcia na żywo przez Internet na całym świecie, Ty wybierasz czas i miejsce!

Dołącz do zabawy i ucz się z nami angielskiego w zaciszu własnego domu lub w dowolnym miejscu jakie wybierzesz! Wszystko czego potrzebujesz to komputer, tablet lub telefon i połączenie z Internetem.

Nasi certyfikowani nauczyciele, w tym native speakerzy zmieniają naukę w świetną zabawę zanurzając dzieci w języku od pierwszej bezpłatnej lekcji! Dzięki dużemu doświadczeniu oraz pasji do nauczania potrafią zainteresować każdego ucznia oraz pobudzić wyobraźnię dziecka poprzez gry, zabawy, rozmowę na temat Harrego Pottera, Minecrafta lub Krainy Lodu, rymowanki, śpiew i ruch. Zajęcia mają charakter indywidualny, interaktywny i łączą metodę komunikacyjną Cambridge z techniką TPR, polegającą na uczeniu nowych słów i zwrotów poprzez ruch. Każda lekcja jest realizowana z uwzględnieniem zainteresowań, charakteru i poziomu wiedzy dziecka. Wszyscy uczniowie mogą bezpłatnie brać udział w konwersacjach prowadzonych w Speaking Club i ćwiczyć angielski w małych grupach z profesjonalnymi nauczycielami oraz rówieśnikami.

Dzięki naszej metodzie dzieci łatwo przyswajają wiedzę i szybko zaczynają komunikować się w języku angielskim. Proces nauki jest intensywny, przyjemny, a przede wszystkim skuteczny.


Dane kontaktowe:

www.allright.com/pl
e-mail:

pomoc@allright.com

Tel: +48 732 08 20 73

Scroll to Top