Dodanie firmy JUMAT S.C.

Nazwa firmy: JUMAT S.C.

Dane teleadresowe:
ul. Przemysłowa 6
32-540 Trzebinia
woj. małopolskie

tel. 32 613 77 76
tel. 790 200 084

strona: www.jumatsc.pl
e-mail: biuro@jumat.pl

NIP 6282116891

Godz. otwarcia: pon-pt – 7:00-15:00

Opis firmy:
Producent małej architektury miejskiej JUMAT S.C. tworzy wysokiej jakości, solidne oraz atrakcyjne wizualnie meble miejskie na indywidualne zamówienie. Z elementami dostępnymi w ramach oferty JUMAT S.C. można stworzyć przyjazną, estetyczną przestrzeń publiczną, w której możliwe będzie utrzymanie porządku, zrelaksowanie się.

To, co wyróżnia obiekty małej architektury od JUMAT S.C. to trwałość. Materiały użyte do produkcji poszczególnych produktów posiadają podwyższone parametry wytrzymałości, co sprawia, że wykazują dużą odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, uszkodzenia mechaniczne. Oprócz użyteczności i designu ważne jest również bezpieczeństwo. Obiekty są wykonywane z najwyższą starannością, nie posiadają ostrych, wystających elementów, jak niedopasowane śruby, czy niedocięte kawałki stali. Dla JUMAT S.C. ważne jest, aby każdy produkt był bezpieczny dla wszystkich użytkowników, zwłaszcza dzieci i osób starszych.

W ofercie producenta można znaleźć m.in. wiaty rowerowe, stoły do gry w chińczyka lub szachy, kosze na śmieci oraz kosze na psie odchody, ławki uliczne i parkowe, tablice informacyjne. Jeśli jesteś w trakcie realizowania inwestycji związanej z zagospodarowaniem przestrzeni miejskiej, zgłoś się do JUMAT S.C. Specjaliści pomogą Ci w doborze najlepszych obiektów małej architektury. Wszystkie elementy będą produkowane na Twoje indywidualne zamówienie, dzięki czemu będziesz mieć możliwość częściowej personalizacji produktów. Możesz zadecydować o materiale, z jakiego są wykonywane (stal malowana proszkowo, stal nierdzewna, beton, żeliwo, tworzywa sztuczne), wymiarach, kolorze.

Na stronie producenta znajdziesz wszystkie dostępne produkty oraz katalogi z najważniejszymi informacjami na ich temat.

OFERTA:
– ławki uliczne i parkowe;
– kosze na śmieci, pojemniki do segregacji odpadów, kosze na psie odchody;
– donice miejskie lub parkowe;
– słupki uliczne;
– stoły miejskie;
– leżaki i siedziska;
– stojaki i wiaty rowerowe;
– osłony na drzewa;
– tablice, słupy informacyjne;
– barierki i ogrodzenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top