Karczma Kujawska


Karczma Kujawska posiada ofertę skierowaną zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. Na co dzień działa jako restauracja i dostarcza catering, ale zajmuje się również organizacją wesel, urodzin, studniówek, styp, wigilii firmowych i innych imprez. Dysponuje salą bankietową na 250 osób, bazą noclegową na 60 osób, własnym parkingiem i licznymi atrakcjami, w tym placem zabaw dla dzieci.


Adres:

ul. Cieślin 8b
88-100 Inowrocław


Dane kontaktowe:

kom. 609 237 810
kom. 692 842 972
tel. (52) 522 34 42
e-mail: karczmakujawska@hot.pl

http://www.karczmakujawska.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 092430223
NIP: 5561047473

Robert Barcicki

5 thoughts on “Karczma Kujawska”

  1. Na początku roku wyprawiałam w Karczmie swoje wesele, było świetnie! Bardzo dobra obsługa i przepyszne jedzenie (genialna zupa z borowików i idealnie podane ryby), a do tego sama Karczma jest stylowa i klimatyczna. Zdjęcia też wyszły dobrze przy takim tle. Pokoje hotelowe w dobrym standardzie, nie ma na co narzekać.
    Co jakiś czas wpadam tam z mężem na niedzielny obiad i ani razu się nie zawiodłam na jedzeniu i obsłudze.

  2. Zgadzam się postem powyżej, w Karczmie podają świetne ryby. Mieszkam w pobliżu, więc często tam zaglądam z całą rodziną, kiedy nie chce się nam gotować.

  3. Fantastyczna miejscówka na obiad w weekend. Przy ładniejszej pogodzie dzieciaki szaleją na placu zabaw, a my możemy odpocząć przy dobrym jedzeniu.

  4. Rewelacyjny catering! Jedzenie przyjeżdża świeże i ciepłe, ładnie udekorowane i takie, że palce lizać. Polecam 🙂

  5. mniammniam

    Często tu przyjeżdżam z rodziną na weekendowy obiad, to w sumie taka nasza tradycja. Jedzonko zawsze smaczne i pożywne, a ceny akuratne go jakości.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top