Firma Informatyczna EX

Firma informatyczna EX oferuje klientom wsparcie w zakresie oprogramowania – wdrażanie nowych rozwiązań zgodnych z wymaganiami klientów, bieżącą obsługę informatyczną firm; sprzedaż oraz konfigurację programów – od podstawowych pakietów biurowych po systemy pomocne w zarządzeniu przedsiębiorstwem. EX świadczy także usługi projektowania stron www – wizytówek, katalogów produktów oraz sklepów internetowych.


Adres:

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 20/22
87-800 Włocławek


Dane kontaktowe:

tel. 509 585 394
e-mail: daniel.nowacki@fiex.pl

http://www.fiex.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 911348577
NIP: 8881818005

3 thoughts on “Firma Informatyczna EX”

  1. Zadowolony

    Firma tworzyła w moim biurze całą infrastrukturę informatyczną. Pomogli mi dobrać odpowiedni program do zarządzania przedsiębiorstwem i skonfigurowali moduły pod nasze potrzeby. Teraz całość śmiga i nie było żadnych większych problemów, więc jestem zadowolony ze współpracy i szczerze ich polecam.

  2. Od paru lat współpracuję z tą firmą i szczerze mogę ich polecić. Zrobili stronę internetową dla mojej firmy i postawili sklep internetowy. Wszystko jest czytelne i przejrzyste, strona jest responsywna i pomogła mi w zdobyciu nowych klientów.

  3. Zleciłam firmie wykonanie sklepu internetowego z kosmetykami naturalnymi. Całość działa bardzo dobrze, sama mogę bez problemu dodawać nowe produkty, a klientki też są zadowolone z funkcjonalności.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top