Hitgarden Sp. z o.o

Inowrocławska firma jest jedną z wiodących szwalni przemysłowych na polskim rynku, współpracującą również z licznymi odbiorcami z zagranicy oraz dostawcami materiałów, wypełnień i dodatków. Zajmuje się szyciem poduszek dekoracyjnych i do mebli ogrodowych, różnego typu pokrowców, w tym tapicerskich, elementów tekstylnych do wózków dziecięcych, mat plażowych, śpiworów, materacy i innych. Nieustanny rozwój, inwestycje w maszyny oraz oprogramowanie i poszukiwanie nowych rynków zbytu sprawiają, że Hitgarden zapewnia liczne miejsca pracy dla mieszkańców Inowrocławia i okolic.


Adres:

ul. Szymborska 104
88-100 Inowrocław


Dane kontaktowe:

tel. +48 (52) 387 60 80
fax + 48 (52) 387 60 81
e-mail: handel@hitgarden.com

http://www.hitgarden.com


Informacje dodatkowe:

REGON: 340375350
NIP: 5542767284
KRS: 0000295766

Prezes Zarządu: Paweł Józef Bazyk

4 thoughts on “Hitgarden Sp. z o.o”

  1. Już drugi rok pracuję w szwalni praca jest czasem ciężka, ale nie narzekam. Zawsze jest co robić, koleżanki pomagają się wdrożyć kiedy trzeba uszyć coś zupełnie nowego, a wypłaty są w terminie, bez opóźnień. Polecam firmę

  2. W hitgarden pracowałam prawie rok, zanim udało mi się dostać moją wymarzoną pracę. Zarabiam co prawda lepiej, ale i tak tęsknię czasem za atmosferą pracy w hitgarden i za sympatycznymi brygadzistkami, z którymi zawsze dało się dogadać.

  3. Widziałam w sieci negatywne opinie o hitgarden, ale nie rozumiem zarzutów co do firmy… Nigdy nie miałam problemów w pracy i nie boję się o zatrudnienie. W przeciwieństwie do innych zakładów w Inowrocławiu tutaj regularnie zatrudniają nowych, firma się rozwija i nie trzeba się bać, że może upaść jak inne.

  4. wcześniej współpracowałam z inną firmą, ale Hitgarden dało mi lepsze warunki na zamówienia. Produkty do wózków dziecięcych są uszyte dobrze, zgodnie ze wzorem, nie muszę tyle czekać na realizację jak w poprzedniej firmie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top