Pikseo

Pikseo Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Pikseo to agencja interaktywna, zajmująca się e-marketingiem oraz pozycjonowaniem stron internetowych. Wieloletnie doświadczenie w branży SEO, pozwala jej na kompleksową obsługę firm w zakresie pozycjonowania oraz Google AdWords. Agencja wspomoże klientów w poprawieniu widoczności ich strony w internecie, zoptymalizuje ją pod kątem SEO, co przełoży się na wzrost ruchu na stronie oraz pozwoli na szybsze osiągnięcie celów biznesowych. Pomoże także w integracji biznesu z mediami społecznościowymi, pozwalając wykorzystać w pełni ich potencjał reklamowy. Wykwalifikowani specjaliści – posiadający certyfikaty, którzy tworzą zespół firmy, zajmą się również prowadzeniem kompleksowej kampanii AdWords. Doświadczenie oraz wysoką jakość świadczonych usług potwierdza zaszczytne miejsce na liście firm Premier Google Partner oraz liczne grono zadowolonych klientów, którzy nawiązali trwałą współpracę z firmą. Indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm – to cechy, które zachęcają do skorzystania z oferty firmy. Sprawdź jakie ma Pikseo opinie wśród swoich klientów i przekonaj się – czy to jest firma z którą chcesz współpracować.


Adres:

ul. Objazdowa 1
85-882 Bydgoszcz


Dane kontaktowe:

tel. 52 307 70 22
tel. kom.: +48 535 962 195
e-mail: bok@pikseo.pl

https://pikseo.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 341394816
NIP: 9532638222
KRS: 0000652266

3 thoughts on “Pikseo”

  1. Współpracuję z Pikseo od pół roku. W ciągu pierwszych kilku tygodni część fraz mocno podskoczyła w wynikach wyszukiwania, a teraz prawie wszystkie są w top10, niektóre w top5. Od półtora miesiąca korzystam też z reklamy AdWords i jestem bardzo zadowolony z efektów.

  2. Moja strona dużo zyskała dzięki optymalizacji, a pozycjonowanie zaczęło przynosić efekty po niecałych dwóch miesiącach. Szybko przybyło mi klientów! Polecam usługi tej firmy.

  3. Pomimo wątpliwości zamówiłam usługę AdWords, ale nie żałuję. Od razu na mojej stronie zaczął się generować większy ruch z reklam. Jak skończy mi się umowa to na pewno ją przedłużę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top