Hotel Jakubus

Hotel Jakubus to miejsce, w którym można się zakochać. Na kilku hektarach każdy znajdzie coś dla siebie. Najważniejszym punktem całego kompleksu położonego w Jakubowicach w województwie opolskim jest zabytkowy pałac, którego historia sięga 1882 roku. Dziś, odnowiony, jest prawdziwą perłą w koronie nie tylko w najbliższej okolicy. Goście Hotelu Jakubus mają do dyspozycji aż 40 ha powierzchni, która idealnie nadaje się do organizacji wszelakich imprez, zarówno firmowych, jak i prywatnych. Miłośnicy tradycyjnej kuchni z pewnością zachwycą się bogactwem smaków i aromatów hotelowej restauracji, gdzie prawdziwi mistrzowie w swoim fachu przygotują specjały kuchni polskiej oraz nieco egzotyczne, orientalne dania. Oczywiście kompleks otwarty jest także dla biznesu – Jakubus ma doświadczenie w organizowaniu konferencji i spotkań biznesowych.

Hotel Jakubus to znakomite miejsce do spędzania urlopów czy weekendów, zarówno z całą rodziną, jak i we dwoje. Zakochanym szczególnie przypadnie do gustu nasza strefa Wellnes i Natura SPA, gdzie można się odprężyć i zapomnieć o trudach dnia codziennego. Warto również zwrócić uwagę na organizowane cyklicznie tematyczne imprezy, cieszące się od lat olbrzymim zainteresowaniem.

Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, jakie w swojej ofercie ma Hotel Jakubus. Warto odwiedzić ich stronę internetową i na własne oczy przekonać się o możliwościach, jakie daje to miejsce.

Adres:

Jakubowice 36
46-113 Wilków


Dane kontaktowe:

www.jakubus.pl

e-mail: jakubus@jakubus.pl

Tel: +48 728 546 001

Scroll to Top