digitalk – Agencja social media & Google Ads

Czym jest Digitalk? W dużym skrócie: jest to agencja marketingowa zajmująca się działaniami promocyjnymi mającymi na celu budowanie marki swoich klientów wśród potencjalnych odbiorców. Głównym obszarem ich zainteresowań są media internetowe – między innymi Social Media, Google Ads oraz kampanie dedykowane – lecz ich działania mogą sięgać daleko poza te odgórnie wyznaczone ramy. W swoich działaniach stawiają przede wszystkim na otwartość – nie kryją się za raportami lub niezrozumiałym dla osób spoza branży slangiem. Zamiast tego oferują konkretne informacje oraz widoczne gołym okiem wyniki.

Digitalk głównie zajmuje się Social Media Marketingiem, czyli kompleksowymi działaniami prowadzonymi w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Twitter czy Linkedin. Zależnie od potrzeb klienta mogą być to kampanie reklamowe mające na celu pozyskanie nowych klientów, prowadzenie działań wizerunkowych i prosprzedażowych bądź też tworzenie treści później trafiające na fanpage, blogi lub portale tematyczne. Zajmują się oni także Google Ads, kampaniami nakierowanymi na promocję firmy, jak i pozyskiwaniem naturalnego ruchu na stronie klienta.

Jako firma działająca w swojej branży już od wielu lat są oni w stanie podejść do wielu zleceń zupełnie niestandardowo, bazując zarówno na wiedzy i doświadczeniu swojego zespołu jak i nowinkach branżowych. Dzięki temu są w stanie zapewnić najwyższą jakość usług, niezależnie od tego, czego klient od nich wymaga i jakie są jego długoterminowe, finalne cele. To, w połączeniu z relacją budowaną na bazie wspólnego szacunku i zaufania pozwala na niezwykle owocną, przynoszącą skutki współpracę.

Adres:

Dworcowa 13/36, 85-009 Bydgoszcz


Dane kontaktowe:

www.digitalk.pl
e-mail: kontakt@digitalk.pl

Tel: 886 147 563

Scroll to Top