toDesign

Nazwa firmy: toDesign

Adres:
Unii Europejskiej 22
32-600 Oświęcim

Kontakt:
tel.: +48 33 474 00 04
tel. kom.: +48 735 02 02 02
biuro@alltodesign.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00

Strona: https://alltodesign.pl/
biuro@alltodesign.pl

NIP 5492340370
REGON 121495568

Opis firmy:
toDesign to producent dekoracyjnego wyposażenia wnętrz, dzięki któremu możliwe jest stylowe, szybkie i niedrogie wykończenie każdej aranżacji. To, co wyróżnia produkty toDesign, to unikatowość oraz funkcjonalność, polski producent ma w ofercie ozdoby, które oprócz tego, że są estetyczne i oryginalne, cechują się też praktycznością.

Własny, nowoczesny park maszynowy pozwala toDesign sprawować kontrolę nad jakością materiałów oraz wykończenia. To również sprawia, że może udostępniać klientom możliwość częściowej personalizacji zamawianych dekoracji. W zależności od produktu mają do wyboru różne rozmiary, kolory. Wiele ozdób wykonywanych jest z surowych sklejek brzozowych, które w prosty sposób można przemalować, dopasowując do swojej wizji.

W ofercie toDesign dominują elementy, które pełniąc funkcje praktyczne, stają się jednocześnie ozdobą wnętrza. Przykładem są oryginalne kratki dekoracyjne, które zamiast klasycznych żaluzji, mają wycięte wzory. Zachowują pełną przepuszczalność powietrza, a przy tym nie szpecą pomieszczenia – wręcz przeciwnie, wyeksponowane na tle kontrastowej ściany będą go ozdabiać. Ich zaletą jest także to, że są o wiele łatwiejsze w czyszczeniu.

Do wizualnego oddzielania dwóch pomieszczeń sprawdzą się panele dekoracyjne i ażurowe. Oba rozwiązania pozwalają na szybki, niedrogi i łatwy w demontażu sposób na wydzielenie odrębnego miejsca. Są wykorzystywane przede wszystkim w niewielkich lokalach. Dodatkowo panele ażurowe będą odpowiednie wszędzie tam, gdzie zawsze jest, aby nie utrudniać dostępu do naturalnego światła. Masz kawalerkę i chcesz odgrodzić sypialnię od salonu? Postaw na t opcję.

Jakie jeszcze praktycznie dekoracje urozmaicą aranżację? Zabudowy grzejników z wyciętymi laserowo, unikatowymi wzorami. Zamiast wymieniać stare, brzydkie kaloryfery, możesz je zasłonić, nie zmniejszając jednocześnie ich sprawności grzewczej. Ciekawym pomysłem są też osłony włączników – ściana wokół nich szybko ulega zabrudzeniu, osłony natomiast pozwolą tego uniknąć.

Wśród oferty producenta są też klasyczne dekoracje jak ozdoby ścienne, lustra w ciekawych kształtach, a nawet neony LED.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top