Sella S.C.

Firma Sella jest firmą działającą w branży meblarskiej. Zajmuje się produkcją krzeseł i foteli biurowych, jak również siedzisk specjalistycznych, takich jak fotele kinowe, konferencyjne, teatralne oraz audytoryjne.


Adres:

ul. Tarnowska 8
85-375 Bydgoszcz


Dane kontaktowe:

tel. +48 523797549
e-mail: biuro@krzesla.com.pl
e-mail: marketing@krzesla.com.pl

http://www.krzesla.com.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 091510888
NIP: 967-08-38-945

4 thoughts on “Sella S.C.”

  1. Kilka miesięcy temu zakupiłem w tej firmie meble do pokoju konferencyjnego. Meble są dobrej jakości, bez niedoróbek i dostosowane do podłączania urządzeń multimedialnych. Współpraca z firmą Sella układała się bez zarzutu i uważam ją za godnego polecenia producenta mebli.

  2. Kazimierż

    Sella to jeden z najlepszych klientów, którzy mi się trafili. Pieniążki za materiały zawsze są na koncie terminowo, nigdy nie było większych problemów w kontaktach i często robią duże zamówienia. Oby było więcej takich firm!

  3. Najwygodniejsze fotele biurowe, na jakich miałam okazję siedzieć! Zamówiłam fotele do całego biura i to zdecydowanie była bardzo dobra decyzja.

  4. Kupiłam meble do biura obsługi klienta i sali konferencyjnej. Meble są bardzo wygodne, mają wysokie oparcia i regulowane siedziska. Bardzo mi się podobają.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top