Firma Fotograficzno-Wydawnicza Photo Studio WM

Agencja Reklamy Photo WM to firma o bardzo szerokiej ofercie – wykonuje różne rodzaje fotografii, między innymi zdjęcia dokumentacyjne i reklamowe, a jej specjalnością są zdjęcia lotnicze i podwodne. Świetnie wyposażone studio fotograficzne pozwala zrealizować nawet najtrudniejsze projekty, a dział graficzny ma duże możliwości w zakresie obróbki i przygotowania materiałów do druku. Photo Studio WM realizuje również niskonakładowe wydruki książek, folderów i broszur.


Adres:

ul. Długa 8
87-100 Toruń


Dane kontaktowe:

tel. (56) 621 03 58
e-mail: biuro@photowm.pl

http://www.photowm.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 005740411
NIP: 879-01-73-465

Najder Maciej

3 thoughts on “Firma Fotograficzno-Wydawnicza Photo Studio WM”

  1. Niedawno potrzebowałam nowych katalogów dla mojego sklepu i zleciłam ich przygotowanie i druk Agencji Photo. Panowie, z którymi współpracowałam, podeszli do tematu bardzo profesjonalnie i zadbali o wszystkie detale. Katalogi są przejrzyste i czytelne, wydrukowane na dobrej jakości papierze, więc jestem zadowolona z pracy Agencji.

  2. Świetna firma, zdecydowanie najlepsza ze wszystkich, z którymi współpracowałem przy druku materiałów reklamowych. Wysoka jakość i dobra obsługa klienta, nie ma na co narzekać.

  3. Zamówiłam w tej firmie wydruk broszur reklamowych dla mojego sklepu. Broszury miały dokładnie taki kolor jak na zdjęciu, a całość była bardzo dopracowana. Na pewno jak będę potrzebowała więcej broszur to zgłoszę się do Photo Studio.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top