Hurtownia Książek KODEKS

Hurtownia Książek KODEKS zajmuje się sprzedażą literatury specjalistycznej z zakresu informatyki, prawa, medycyny, humanistyki oraz nauk ścisłych. Firma obsługuje wiele bibliotek i ośrodków akademickich na terenie całego kraju. Posiada trzy księgarnie tradycyjne oraz księgarnię internetową.


Adres:

ul. Długa 63
85-034 Bydgoszcz


Dane kontaktowe:

tel. (52) 349 43 84
e-mail: bok@kodeks.net.pl

www.kodeks.net.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 091183314
NIP: 9531014436

Pultyn Bogdan – właściciel

4 thoughts on “Hurtownia Książek KODEKS”

  1. Kupowałem w tej księgarni książki potrzebne do napisania pracy doktoranckiej z ekonomii. Nigdzie nie mogłem ich znaleźć w normalnej cenie, a w Kodeksie znalazłem wszystko, czego potrzebowałem i do tego w promocji.

  2. Bardzo dobra księgarnia, polecam każdemu. Zaglądałem do niej regularnie przez całe studia (prawo) i kupiłem tam sporo potrzebnych mi książek.

  3. MidnightTea

    Uwielbiam historię sztuki i architekturę,a w tej księgarni zawszę znajdę coś interesującego. Ceny nie są złe, zwłaszcza jak na bardziej specjalistyczną literaturę, więc co miesiąc kupuję nową ksiązkę.

  4. Przyszły prawnik

    studiuję prawo, więc musiałem w końcu zajrzeć do tej księgarni. Mieli wszystkie wymagane książki na studia, często udawało mi się też załapać na jakąś promocję.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top