ATMOSFERIC – Studio Projektowe & Showroom

Studio Projektowe Atmosferic to młoda, prężnie rozwijająca się firma z Torunia. Studio zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych, posiada również własny Showroom, w którym prezentuje swoje realizacje. Firma Atmosferic tworzy swoje projekty w oparciu o szczegółową rozmowę z klientem oraz najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Wybierając to studio projektowe otrzymujemy gwarancję nie tylko oryginalnego projektu, ale również doskonałego wykonawstwa – Studio Atmosferic współpracuje tylko ze sprawdzonymi, specjalistycznymi firmami.


Adres:

ul. Dąbrowskiego 6
87-100 Toruń


Dane kontaktowe:

tel. kom. 784 985 035
e-mail: info@atmosferic.pl

http://atmosferic.pl


Informacje dodatkowe:

REGON: 093142940
NIP: 5611330976

4 thoughts on “ATMOSFERIC – Studio Projektowe & Showroom”

  1. Zachwycona

    Dostałam świetny, pomysłowy projekt mieszkania! Panie pracujące w tym studiu popisały się kreatywnością i nie zapomniały o wygodzie. Projekt zrealizowany bardzo konsekwentnie i jestem zachwycona efektem końcowym. W nowym domu świetnie się mieszka i jest czym się popisać przed rodziną i znajomymi, którzy uważali, że szkoda wydawać na projekt wnętrza. A ja nie żałuję ani jednej złotówki 🙂

  2. Bardzo dobra firma, szczerze mogę ich polecić. Zmieniałem wystrój kawiarni,żeby przyciągnąć nowych klientów i to był strzał w dziesiątke.

  3. Fantastyczna firma. Panie, które w niej pracują, to kopalnia pomysłów i zawsze potrafią wymyślić coś ciekawego. Zdecydowanie najlepsza firma, na jaką trafiłam w branży.

  4. miałam mieszkanie na sprzedaż i chciałam trochę przemeblować mieszkanie, żeby szybciej zbyt nieruchomość. Panie ze studia bardzo mi pomogły, projekt dostałam szybko, a wykonanie mieściło się w ustalonym budżecie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top